tlac-lupa
tlac-kontakt

Plastové rozváděčové skříně URIARTE

Firma Uriarte se specializuje na plastové skříně. V jejich sortimentu naleznete kvalitní provedení skříní i do venkovního prostředí odolné vůči klimatickým podmínkám a mechanickému poškození.
logo-uriarte

skirne-uriarte-uvod

11 provedení a řad

V sortimentu firmy Uriarte se nachází 11 typů skříní a krabic na různorodé aplikace a využití. Poskytne Vám možnosti, které uplatníte jako do vnitřního a vnějšího prostředí. Množství rozměrů je přizpůsobeno spolu s příslušenstvím pro montáž elektrických komponentů, pro elektroinstalace, automatizaci ale i pro telekomunikační aplikace.

Polyseter GRP

Skříně jsou vyrobeny z vysoce kvalitního polyesteru. GRP polyester vyztužený skelným vláknem je ideální pro drsné prostředí a extrémní teploty -50º + 120 °.

 

Kvalitní provedení skříní a odolný polyester

Firma Uriarte se specializuje na plastové skříně. V jejich sortimentu naleznete kvalitní provedení skříní i do venkovního prostředí odolné vůči klimatickým podmínkám a mechanickému poškození.
logo-uriarte

uriarte-baner2
udrzba

Termostabilní a snadná údržba.

Polyester vyztužený skelným vláknem (GRP). Je to nejlepší izolační materiál na trhu. Zvláště vhodný pro všechny outdoorové aplikace, kde polyester nabízí nejlepší kvalitu a prodlouženou životnost i v těch nejnepříznivějších povětrnostních nebo chemických podmínkách. Kromě toho, je nehygroskopický a UV stabilní materiál, který zaručuje optimální vlastnosti při teplotě od -50º do + 120 °.

plamen

Samozhášecí a zpomalující hoření.

Polyseter vyztužený skelnným vláknem nešíří oheň. Nebude roztavený nebo deformovaný v případě požáru nebo přehřátí. Naopak, termoplastické materiály, způsobují taveniny, snadno zhoršují a obvykle šíři požár, který způsobí značné škody.

izolacne-vlastosti

Vynikající izolační vlastnosti.

Vzhledem k vynikajícím izolačním vlastnostem, není absolutně žádné nebezpečí při manipulaci s polyesterovým krytem a neexistuje nebezpečí úrazu elektrickým proudem. Kromě toho, vzhledem k vynikající tepelně izolačním vlastnostem polyesteru, z jiného externího zdroje tepla nepoškodí zařízení namontované ve skříni, na rozdíl od tradičního kovové skříně, která byla vysoce tepelně vodivá - mohou způsobit značné škody na vnitřním zařízení.

 

Pro různé použití a způsoby montáže

Z hlediska použití a aplikace mají plastové skříně širokou škálu použití, vnější - vnitřní prostředí, montáž na zem, na stojan, na sloup, zapuštěné do plotu, pro rozvody ale i měření, automatizaci.

Vybíráme několik uplatnění a způsobů montáže.
logo-uriarte

uriarte-baner3
apm-uvod

Pro měření spotřeby plynu a elektrického proudu.

Pro tyto účely firma Uriarte vyrábí několik sérii ať už do plotu (řada APM elektroměrová skříň a GAS plastová skříň na plynoměr) nebo skříně zapuštěné do země (řada ART), na sloup (řada CPM).

ca-uvod

Modulární systém

Skříne CA speciálně navržené pro vybudování komplexního nízkonapěťové rozvodu a ovládacích panelů a prvků tak, aby byly pospojovány různé krabice (moduly) dohromady.

art-uvod

Do vnějšího prostředí na podstavec / do země.

Série ART je kovová skříň z polyesteru zpevněného se skelným vláknem. Mimořádně odolná proti korozi, vlivům a působení chemikálií, vodě a extrémním podmínkám. Pokroková konstrukce a tloušťka dává skříni maximální pevnost proti nárazům a vandalismu přičemž se vyhne deformaci.

bres-uvod

Univerzální použití do nitra, do vnějšího prostředí v průmyslu

Rada BRES je skříň pro průmyslové použití s vysokým krytím. Velké množství příslušenství umožní skříň instalovat na stěnu, sloup ale i na podstavec. Vyrábí se i s průhlednými dveřmi (průzor), který rozšiřuje uplatnění této skříně.

 
obr-apm

Skříně série APM jsou určeny k zapuštění přímo do stěn, ale mohou se montovat i na povrch. Používají se jako přípojné skříně a na krytí elektroměrů. Základní provedení skříní neobsahuje otvory na spodku. Vyřezávání otvorů a další úpravy jsou dostupné na vyžádání.

obr-art

Skříně série ART jsou určeny k montáži na kovové konstrukce, betonové základny a polyesterové podstavce, které jsou součástí série. Jsou vhodné do elektrických, plynových, i telekomunikačních instalací. 

obr-bres

Jsou vhodné pro instalaci elektrických zařízení na montážním panelu nebo na osazení modulárních zařízení na speciální konstrukci s lištami a krycím panelem z polyesteru. Skříně BRES mají široké využití jako krytí kontrolních zařízení pro různé typy přístrojů. Vzhledem k odolnost proti vnějším vlivům a vysokému stupni krytí IP, se skříně používají jako ochrana ovládacích zařízení v kotelnách, vodárnách, čistírnách odpadních vod, atd. Řada je rozšířen o podstavce a držáky na přichycení k sloupům.

obr-ca

Modulární struktura. Rozměry skříněk série CA jsou odvozeny od základního modulu o rozměru 90 mm. V objednávkovém čísle jsou obsaženy násobky počtu modulov.Napr .: CA-32 3x2 moduly, tedy 270 x 180 mm. CA-66 6x6 modulů, tedy 540x540 mm.V nabídce je 10 rozměrů spodních dílů. Hloubka spodního dílu je při každém rozměru stejná 125 mm. Spolu s dvěma typy vík hlubokého a mělkého můžete zkombinovat 22 různých skříněk. Skříňka s hlubokým víkem má v objednávkovém čísle označení "a". Možnost propojení skříněk pomocí přírub ve třech standardních velikostech. Na požádání dodá výrobce skříňky s provedenými propojovacími otvory.

obr-gas

Skříně série GAS jsou určeny k zapuštění přímo do stěn, ale mohou se montovat i na povrch. Používají se na krytí plynoměrů a regulačních přístrojů. Základní provedení skříní neobsahuje otvory, či okénka. Vyřezávání otvorů a další úpravy jsou dostupné na vyžádání.

obr-gl

Skříňky jsou designované pro montáž na stěně, způsob propojení těla a krytu zaručuje přirozenou ventilaci. Skříňky série GL se používají na ochranu odboček se svorkovnicemi nebo měřicích přístrojů; jako ochrana zařízení spojujících externí rozvodné sítě s uživatelskými sítěmi.

obr-cmt

Krabice je vyrobena z polyesteru zpevněného skelnými vlákny. Zvládají zátěž chodců a menších vozidel. Dají se použít v místnostech i venku. Jsou vhodné zejména do prostředí s vysokou vlhkostí (zahrady, náměstí), jakož i do agresivních prostředí díky dobré odolnosti polyesteru vůči atmosférickým vlivům, vyšší než u slitin kovů. Vzhledem k nízké hmotnosti se s poklopy velmi snadno manipuluje. Uzemňovací krabice CMT je vyrobena z ABS v barvě RAL 9010.

nahlad-poklopy

Kanálové poklopy jsou vyrobeny z polyesteru zpevněného skelnými vlákny. Zvládají zátěž chodců a menších vozidel. Dají se použít v místnostech i venku. Jsou vhodné zejména do prostředí s vysokou vlhkostí (zahrady, náměstí), jakož i do agresivních prostředí díky dobré odolnosti polyesteru vůči atmosférickým vlivům, vyšší než u slitin kovů. Vzhledem k nízké hmotnosti se s poklopy velmi snadno manipuluje.

cpm-elektromerova-skrina

Určené k zapuštění přímo do stěn, ale mohou se montovat i na povrch. Používají se jako přípojné skříně a na krytí elektroměrů. Skříně z polyesteru zpevněné skleněným vláknem, barva světle šedá RAL 9002. Polycarbonátový průzor pro odečítání hodnot elektroměru. Odolná vůči chemikáliím, mechanickému poškození a ultrafialovému záření.

obr-ur

Tělo a kryt skříňky z polyesteru zpevněného skelným vláknem. Stupeň ochrany krytím od IP 13 do IP 44 (v závislosti na modelu). Možnost vývodu kabelů ze spodku nebo vrchu skříňky. Při odnětí krytu se automaticky přeruší bezpečnostní obvod bez ovlivnění napájecího obvodu. Kryt je osazen šroubem k upevnění skříňky.

 

Katalogy URIARTE

Kompletní souhrn katalogů Uriarte. Zde si můžete stáhnout všechny dostupné verze a typy skříní.
logo-uriarte

katalogy
karalog-uriarte

Všeobecný katalog 2012

Kompletní katalog firmy Uriarte. Plastové skříňky s jejich podrobnými popisy a rozměry.

Stáhnout PDF 3,29 MB

katalog-uriarte-plynomerove

Katalog plynoměrové skříně GAS 2012

Aktuální katalog plynoměrových skříní GAS

Stáhnout PDF 1,37 MB

katalog-art

Skříně ART 2012

Přehledový katalog skříní ART

Stáhnout PDF 1,25 MB

katalog-apm

Skříně elektroměrové APM 2012

Přehledový katalog skříní APM

Stáhnout PDF 390 kB

katalog-bres

Skříně BRES 2012

Přehledový katalog skříní BRES

Stáhnout PDF 390 kB

katalog-ca

Skříně CA 2012

Přehledový katalog skříní CA

Stáhnout PDF 390 kB

katalog-gl

Skříně GL 2012

Přehledový katalog pojistkových skříní GL

Stáhnout PDF 84 kB

katalog-poklopy-cmt-krabice

Katalog kanálové poklopy a zemnící krabice

Přehledový katalog

Stáhnout PDF 122 kB

katalog-ur

Katalog skříňky k pouličním osvětlením

Přehledový katalog

Stáhnout PDF 642 kB

katalog-cpm

Katalog elektroměrové skříně CPM

Přehledový katalog

Stáhnout PDF 4,9 MB

Máte zájem o tento sortiment, kontaktujte nás
+421 33 55 12 470
+421 915 712 828

Copyright ZEKO ELEKTRO KOMPONENTY spol. s r.o. 2016 | webdesign:fg Ateliér