tlac-lupa
tlac-kontakt

Každý kdo staví svůj dům nebo rekonstruuje určitě přijde na moment, kdy se zamyslí nad tím jaké elektroměrové skříně a skříň na plynoměr dá nainstalovat do svého plotu. Nejde jen o kvalitativní parametry ale především design. Skříň musí splňovat estetické nároky na vzhled.

Firma Uriarte, která se zabývá výrobou polyesterových rozvodných skříní ve svém výrobním programu má unifikované skříně, které v obou případech splňují i ty nejnáročnější požadavky.

Stejný design

Největší výhodou je stejný design pro plynomerovu skříň a elektroměrový rozvaděč. Pokud jsou skříně umístěny v blízkosti sebe, vytváří to lepší dojem. Barva RAL 7035 umožní kombinaci s jakýmkoliv materiálem, barvou a provedením plotu. Už nemusíte řešit jak bude skříň vypadat ve vašem plotu nebo zdi. Skříně Uriarte se stanou estetickým doplňkem vašeho obydlí.

plynomerova-a-elektromerova-skrina

Kvalitní technické parametry

Skříně splňují nároky na kvalitu a materiál co jim zajistí snadnější instalaci a dlouhou životnost. IP44, IK10, kvalitní polyetsrový materiál zpevněný sklennným vláknem zajistí odolnost vůči agresivním chemickým látkám, korózzií, UV záření. Vyznačují se přenosností a jednoduchou montáží díky nízké hmotnosti.

Předpřipravené i s výplní

plynomerova-skrina

U nás najdete skříně s montážním roštem pro elektroměry a předpřípravou pro plynové přípojky. Usnadní a zjednoduší osazování do plotu firmou, která bude tuto činnost vykonávat. Ušetří čas, protože vnitřní předpřipravené rošty jsou přizpůsobeny skříním Uriarte.

Jsme výhradní dovozce pro ČR a SR

Firma ZEKO ELEKTRO KOMPONENTY je výhradní dovozce pro ČR a SR. Máme pravidelné skladové zásoby, všech typů a výplní skříní.

mapa

Užitečné odkazy

Technické parametry APM

Technické parametry GAS

Celý sortiment URIARTE SAFYBOX

Máte zájem o tento sortiment, kontaktujte nás
+421 33 55 12 470
+421 915 712 828

Copyright ZEKO ELEKTRO KOMPONENTY spol. s r.o. 2016 | webdesign:fg Ateliér